Merdiven Filesi

what

Okul Merdiven Güvenlik Filesi

Merdiven Filesi; düşmelere karşı koruma sağlarken, öğrencilerin hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. Okullarda MERDİVEN FİLESİ ( güvenlik ağı) iş sağlığı ve güvenliğinde (İSG) zorunlu tutulmuştur. Okul Merdiven fileleri dikey olarak kullanılmaktadır. 

Dikey (tavandan tabana) tünel sistemlerde, okullarımızın veya kurumlarımızın ihtiyaçlarına göre göz aralığı 5×5 cm, 10X10, 8×8 ip kalınlığı 4-8 mm arasında değişen ağlar kullanılmaktadır.

ÖNERİMİZ: Anaokulu, kreş, ilkokul ve ortaokullarda tavsiyemiz 3.5/5 cm’lik göz aralığıdır. Bu göz aralıklarında ki boşluk çocuklarımızın file yada ağlara tırmanmasını engellemektedir.

FİLE MONTAJ FOTO

BALKON FİLESİ

Alper Teknik; Yaşam güvenliğini sağlamak için önlem alır, önerilerde bulunur, yaşam güvenliği için tasarım ve üretim yapar.

Türkiye’de meydana gelen yaşam (İş) kazalarının son bulması ve faturasının insan canı ile ödenmemesi adına gerekli tüm adımları atmış ve atacak olan firmamız,  çalışmalarını Ankara merkezli tüm Dünya ile paylaşır.

Ürünlerimiz  uzman kadromuz tarafından denetlenmekte, bunların yanı sıra gerekli tüm testlere tabi tutulmaktadır. Profesyonel montaj ekibimiz ile montajları yapılmaktadır.

Ankara merkezli firmamız sizlere emniyet, koruma ve is güvenliği alanında hizmet vermekten gurur duyar.

Alper Teknik balkonlarınızı güvercinlerden ve her türlü kuştan korurken çocuklarımızın ve evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlıyor.

NASIL TEMİN EDİLİR?

– İletişim numaraları aranır. (0505 041 74 40) -Görüşmede okul türü vb. belirtilir. Görüşme ve keşif için sözleşilir. -Teknik ekibimiz kurum (Okul) ziyareti yapar. Bu ziyarette merdivenlerin durumu incelenir. -İncelemede merdivenlerin durumu, ilk ve son kat, merdiven boşluğunun ölçüsü, merdiven filesi yapılacak bölge vb. belirlenir. -Görüşmede merdiven file fiyatı, renkleri, yapılacak işler, ve ödeme planı belirlenir.
-Montaj için gün ve saat belirlenir. (öğrencinin olmadığı saat ve günlerde montaj yapılır.)
-Öğrenci olmadığı saat ve günlerde okulu açık tutacak personel belirlenir. Personelin iletişim numaraları alınır. Personel ile sözleşilir.
-Belirlenen gün ve saatte teknik ekibimiz okula çalışmak için gelir.
-Merdiven güvenlik filesi profesyonel ekibimiz tarafından monte edilir. -Çalışma sonucu ortam kirlenebilir, temizlik yapılması gerekebilir.
– Merdiven güvenlik filesi profesyonel olarak monte edildi. Hayırlı olsun.

Merdiven boşlukları ufak çocuklarımızın ve kendi canımız için bir anlık dikkatsizlik sonucunda can kaybına mal olabilecek tehlike unsurlarından bazılarıdır. Çocuklar çok meraklı aynı zamanda da çok hızlıdırlar. Her şeyi merak eden çocuklarımızın balkonda, merdivenlerde gözetimsiz kalmaları çok büyük tehlikelere neden olabilir.

Peki bu gibi tehlikelerin önüne geçmek için neler yapabiliriz. Merdiven boşluğuna güvenilir firma da kalite standartlarına uygun üretilmiş güvenlik filesi montajı yapılarak bu gibi tehlikelerin önüne geçebilirsiniz.

AlperTeknik güvenlik filesi referanslarımız kalitemizi gösterir