wc Kabin Mandalı

wc Kabin Mandalı

– Okul tuvalet kabinlerinde öğrenci kurtarmak zorunda kalan idareci ve öğretmenler konuyu daha çabuk anlayacaktır.- Okul WC kabinlerinin kapı kolu, kilit sistemi genellikle sorunludur. Alüminyum, PVC kabin kapı kilit mekanizmaları rutubet, vb etkenler ile zamanla özelliğini kaybeder. – Gelişim çağındaki öğrencilerin el kol gücü wc kabin kilitlerini kullanmaya yeterli değildir.- WC kabin mandalı en basit mantık ile çalışan sistemdir.- wc üzerindeki kilit mandal sistemi iptal edilerek WC kabin mandalı takılır. – WC kabinleri ile ilgili sorunlar kesin çözülmüş olur. Okullarımıza hayırlı olsun.

0505 041 7440

Özellikle tuvaletler için tır. Her türden basit ve açma için uygun bir mandal mekanizmasıdır.

Sıklıkla bozulan ve kullanımı zor olan kilit sistemlerine alternatif olması amacıyla üretilmiştir. Bozulmaz, kullanımı her yaş grubundan insanın rahatlıkla kullanabileceği kolaylıktadır. Özellikle okullarımızda mevcut kilitlerin kullanımı çok zor ve sıkıntılıdır.

Mandal mekanizmasının montajı son derece basittir.

3 Kademelidir. 

1) Düz kapılar için: Kasa ile kapı arasında yükseklik olmayan kapılar

2) Alüminyum kapılar için: Kasa ile kapı arasında hafif yükseklik olan kapılar

3) PVC kapılar için: Kasa ile kapı arasında yüksekliğin fazla olduğu kapılar

DIŞARDAN AÇILABİLME ÖZELLİĞİ

Tuvalet vb kilit mekanizmasının kullanıldığı yerlerde dışardan müdahale edilebilme özelliği çok önemlidir. İçeride bir nedenden dolayı (bayılma, hastalanma, kriz vb) kişinin dışarıya çıkamaması halinde dışardan açılmak suretiyle kişiye kolaylıkla ulaşılması hayati önem taşır. Bu nedenle kilit mekanizmasına mandalı istenen yönde hareket ettirebilecek şekilde vida konumlanmıştır.         

                                                                                                                

Montaj yaparken sadece içten dışa bir delik açmak ve iç kısımda kilit mekanizmasının ilgili vidasını o deliğe oturtmak ve bu şekilde montaj yapmak yeterlidir. dışardan bir tornavida ile bu vidaya ulaşılır ve sağa ya da sola çevirerek kilit açılır.