Parmak koruyucu

what

KAPI PARMAK KORUYUCU KÖRÜK:

Kapılarda menteşe boşluğu en yüksek riske sahip bölgedir. Sıkışma sonrası yaşanan ciddi yaralanmaların büyük bir kısmı bu bölgede gerçekleşir. Fiziksel yapısı sebebiyle kapıya uygulanan kuvvet bu bölgede fazladır. Bu da çoğunlukla parmağın kopmasına sebebiyet vermektedir. Parmak koruyucu ürünümüz, eşsiz tasarımı sayesinde bu tehlikeyi ortadan kaldıran bir üründür. Bu ürünün okula sadece bir kere alınması ileriki yıllarda bu tür kazaların önlenmesini sağlayacaktır.

Kapı menteşe tarafına uygulanır. Menteşeleri, kapı kasası ile duvar arası açıklığı kapatır.
130 cm yükseklik veya tam boy olarak uygulanabilir.
Kreşler, ana okulları, ilkokullar, özel eğitim merkez ve okulları vb. yerlerde kullanılır.

2d2g

ÇOCUK YAŞAM (İŞ) GÜVENLİĞİ 

Çocuk güvenlik ürünleri evlerde, okullarda ve çocukların vakit geçirdiği ortak oyun alanlarında daha güvenli bir ortam yaratmak amacıyla geliştirilen ürünlerdir. 

Hayatı yeni keşfetmeye başlayan çocuklar etraflarını incelemeye meraklı olurlar. Çocukların keşfetme merakı kimi zaman dikkatsizliğin de sonucu tehlikeli kazalara sebep olabilir. Bu sebeple özellikle gelişme çağındaki çocukların bulunduğu ortamların çocuk köşe koruyucu, çocuk kenar koruyucu, kapı parmak koruyucu, pencere kilidi gibi çocuk güvenlik ürünleri ile koruma altına alınması gerekmektedir.

Öncelikli olarak, okullarda çocuk güvenliğini sağlayabilmek amacıyla, okul öncesi eğitim kurumlarına çocuk güvenliği ürünleri üretmekteyiz. Bu hususta okullar için üretim yapan yerli ve milli firmayız.

Aynı zamanda Okil markası adı altında piyasaya sunduğumuz ürünlerimiz de mevcuttur. Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi ve teklif almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi @alperteknik @alperdavut adıyla sosyal medyadan da takip edebilirsiniz.

05050417440