Organik Temizleyici

what

ORGANİK TEMİZLEYİCİ NEDİR?

-Türkiye’de ilk defa etken maddesi reçine olan,

-Su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen,    

-Temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan,

-Su ile karışabilen, uçucu olmayan biyolojik, çok güçlü bir çözücüdür.

-Tamamen doğal hammaddelerden formüle edilmiştir.

-Asit, kostik, fenol, fosfat, solvent vb. içermez.

-Sağlıklı ve pratik bir üründür.

-Böyle doğal olmasına rağmen inanılmaz yağ, kir çözme ve koku giderme özelliğine sahiptir.

 DELETE ORGANİK TEMİZLEYİCİ NERELERDE KULLANILIR?

-Evsel temizlikte okulda, oto temizliğinde vb. her alanda kullanılabilir, tek tip üründür.

 BU ÜRÜNÜN ÖZELLİKLERİ VE KULLANIM ALANLARI

-Sudan etkilenmeyen her türlü yüzeyde kullanılır.

-Ekonomiktir, su ile seyreltilerek kullanılabilir.

 -Temizliğin yanı sıra kötü koku giderme ve dezenfektan özelliği de vardır.

-Metal, alüminyum, pirinç, bakır, ahşap, plastik, kumaş, boyalı yüzeyler, deri döşeme, cam, mermer vb. yerlerde kullanılabilir.

– oto servisleri, fabrikalar, yemek fabrikaları, gıda işletmeleri, oteller, restaurantlar, ev, okul, hastane, halı temizleme, cam temizleme, et kesimhane temizliği ve oto yıkama istasyonları, vb. işletmeler için ideal ve tek tip temizleyicidir.

BU ÜRÜN NASIL KULLANILIR?

Genel temizlikte nasıl kullanırım: (toz almada)-Kirin yoğunluğuna bağlı olarak su ile seyreltilerek kirli yüzeye püskürtülür daha sonra ıslak bez ile silinir su ile durulanır.

– Suyun değmemesi gereken yüzeylerde ürün uygulandıktan sonra bez yardımıyla silinerek temizlenir.

-Kötü koku gidermek için ortama püskürtülür.

– Evlerde çamaşır, bulaşık, halı, koltuk, tuvalet, banyo gibi alanlarda kullanılabilir.

-İnoks ve metal yüzeylere Delete Hijyen’i önce direk sıkınız, sonra yüzeyi temiz bir bez yardımıyla hemen siliniz. Daha sonrasında ise temiz suyla farklı bir bez kullanılarak yüzeyde durulama işlemini yapınız.

-Döşeme, halı ve metal temizliğinde cam bezi(tüysüz bez) değil havlu bez kullanınız.

-Delete Hijyen kumaş temizliğinde kumaşa azar azar sıkılır ve havlu temiz nemli bir bezle silinir. Delete Hijyen’i kumaşa çok sıkmamaya özen gösteriniz. Çünkü kumaşın altındaki sünger ıslanırsa, Delete Hijyen kumaşı temizlese bile daha sonrasında süngerdeki kir kumaşa geçer. Bu sebeple kumaş temizliğinde Delete Hijyen’i azar azar sıkarak siliniz.

-Delete Hijyen’i sadece 100 kat sulandırabilirsiniz. 5 litre suya yarım çay bardağı. Yani Delete Hijyen’i ağır kir ve yağda direk, toz almada 100 kat sulandırmalısınız. Delete Hijyen’in başka oranı yoktur.

-Masa/Mobilya Temizliği – Delete Hijyen toz almada eşsiz temizlik ve parlaklık sağlar. Yarım kova(5 litre) suyun içerisine yarım çay bardağı(50mL) Delete Hijyen ekleyin ve toz alma işlemlerinizi bu suyu kullanarak temiz havlu bezle yapın. Suyunuz ya da beziniz kirlendiğinde kirli suyu döküp yerine belirttiğimiz orandaki karışımı tekrar hazırlayın.

-Parke/Zemin Temizliği – Delete Hijyen toz almada eşsiz temizlik ve parlaklık sağlar. Yarım kova(5 litre) suyun içerisine yarım çay bardağı(50mL) Delete Hijyen ekleyin ve toz alma işlemlerinizi bu suyu kullanarak yapın. Suyunuz ya da beziniz kirlendiğinde kirli suyu döküp yerine belirttiğimiz orandaki karışımı tekrar hazırlayın.

-Parke/Zemin Temizliği – Delete Hijyen toz almada eşsiz temizlik ve parlaklık sağlar. Yarım kova(5 litre) suyun içerisine yarım çay bardağı(50mL) Delete Hijyen ekleyin ve toz alma işlemlerinizi bu suyu kullanarak yapın. Suyunuz ya da beziniz kirlendiğinde kirli suyu döküp yerine belirttiğimiz orandaki karışımı tekrar hazırlayın.

-Duşakabin Temizliği – Duşakabinde banyo sonrasında oluşan yoğun kir ve sabun kalıntılarını Delete Hijyen’le kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Delete Hijyen’i sulandırmadan direk duşakabine sıkın. Ardından yeşil sünger ile temizleyip, duşakabini temiz bir bezle silin. Durulamaya gerek yoktur. Ayrıca Delete Hijyen, duşakabininizin kir ve sabun lekesi tutmasını geciktirir.

-PVC’lerde kir ve isten oluşan kararmaları Delete Hijyen’le kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Delete Hijyen’i PVC’ye direk sıkın ve temiz bir bezle silin.

-Zemin, parke, fayans ve seramikte oluşan pas akıntılarını temizlemek Delete Hijyen’le çok kolay. Pas akıntısının olduğu bölgeye Delete Hijyen’i direk sıkın. Yeşil sünger veya temiz bir bezle yüzeyi temizleyin.

-Özellikle PVC, cam ve metal yüzeyde kalan bant kalıntısı ve lekelerde Delete Hijyen tek yardımcınızdır. Bant lekesinin olduğu bölgeye Delete Hijyen’i sıkın. Maksimum 5 dakika içerisinde temiz kuru bir bezle silin.

-Delete Hijyen’i bez ayakkabılarınızda veya ayakkabılarınızın plastik olan tabanlarında kir sökücü ve temizleyici olarak kullanabilirsiniz. Delete Hijyen’i bir beze sıkın. Bez ile ayakkabınızın plastik olan tabanını silin. Ayakkabılarınızı ilk günkü haline getirmek işte bu kadar kolay.

00delete okul duvarları.jpg

DELETE Organik Sprey NASIL TEMİN EDİLİR?
– İletişim numaraları aranır. (0505 041 74 40)
-Kullanım amacı, litre, fiyat konuşulur.
-Okulda kim tarafından kullanılacak ise ilgili personele detaylı sunum yapılır.
-Ürün teslim edilir
-Hayırlı olsun.

GRİP VB. HASTALIKLAR İLE MÜCADELE DE DELETE Sprey: Mikrop Bakteri üremesini önlediği mikrobiyal raporlarda görülen DELETE Sprey ile hastalıkların bulaşması önlenebilir.