Kaydırmaz bant

KAYDIRMAZ BANT

Kaydırmaz Bant ürün grubu için uygulama alanı güvenli yürümenin gerektiği her yerdir.

Kaydırmaz Bant kayma düşme alakalı kazaların önlenmesine yardımcı olur. Ürünün çok iyi derecede yapışkanlığı, okul merdiven zeminleri, vb zorlu yüzeyler için uygundur. Kuvvetli ve dayanıklı yapışkan kaplama, normal kullanım alanlarında 1-5 yıla kadar yüksek bir Kayma Önleyici etki sağlar.

Merdiven ve Zemin Kaydırmaz Bant sıcak – soğuk gibi hava değişimlerinden etkilenmez.-30 C den + 80 C ye kadar olan ısı değişimlerinde kaydırmaz özelliğini yitirmez. Yapıştırıldığı yüzeyden çıkmaz. Merdiven ve Zemin Kaydırmaz Bantı her türlü ev deterjanları ile kolayca temizleyebilirsiniz. Ayrıca dış ve iç mekanlarda pratik bir şekilde uygulayıp, güvenle kullanabilirsiniz. Uygulama Alanları: Her türlü ahşap, mermer merdivenlerde Ahşap döşeme, marley, laminant parke gibi iç mekan alanları

Kaydırmaz Bant Siyah 50 mm x25 metre

Kaydırmaz Bant Siyah 25 mm x 25 metre

Son derece Güçlü ve Dayanıklı Bant

Suya, Sıcaklığa, UV ışınlarına ve temizlik maddelerine dayanıklıdır.

Elle Yırtılabilir

Basamaklarda, Eğimli Yüzeylerde, Merdivenlerde, Teknelerde ve diğer tüm kaygan yüzeylerde kazaları önlemek için idealdir.

DİKKAT: Kaydırmaz bant çeşitli marka ve fiyatlarda bulunur. Biz sürekli kullandığımız kalitesini bildiğimiz ürünleri öneriyoruz. Uygulama tekniğini gereği gibi bilmeden yapılacak işlerde kaliteli sonuç alınmayacaktır.

1- Yüzey temizlenmeli: toz pislik vb şeylerden arındırılmalıdır.

Uygulama da dikkat edilecek hususlar:

2- Yüzey artık maddeler varsa spatula ile kazınmalıdır. (alçı, beton sakız, zift vb.)

3-Merdiven uçlarından 1,5-2 cm geride olacak şekilde yapıştırılmalıdır.

4- Merdiven kenarlarında 8-10 cm boşluk bırakılmalıdır.

5-Bant üzerine basılarak iyice sabitlenmelidir.